سرور اختصاصی

شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به هر دلیل مایل به استفاده از یک سرور اختصاصی هستند، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. مشتریان این بخش از خدمات شبکه فناوری و اطلاعات وب میزبان می‌توانند متناسب با نیاز خود امتیاز استفاده اختصاصی از یکی از سرورهای شرکت وب میزبان با امکانات و ویژگی‌های مورد نظر را به خود اختصاص دهند. شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، خبرگزاری‌ها، ارایه دهندگان خدمات میزبانی محتوا، فروشگاه‌های اینترنتی و تمام نهادهایی که به نوعی با تولید و عرضه محتوا به مخاطبان خود سر و کار دارند، می‌توانند متناسب با نیازهای خود از این خدمات بهره‌مند شوند.

خدمات سرور اختصاصی امکان استفاده از پهنای باند درخواستی مشتریان و تمامی فضای موجود بر روی هارد دیسک سرور را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین مشتریان با استفاده از این سرویس می‌توانند مدیریت و کنترل سرور اختصاصی خود را در اختیار بگیرند و برای نظارت و نصب برنامه‌ها و نرم‌افزارهای دلخواه خود تصمیم‌گیری کنند.

 

هزینه هر هارد دیسک 1 ترابایتی اضافه 40 دلار و هزینه هر هارد دیسک 2 ترابایتی 60 دلار ماهیانه می باشد.
امکان ارائه انواع کنترل پنل ها و سیستم های عامل وجود دارد برای مشاهده تعرفه ها به صفحه " سرویسهای وابسته " مراجعه فرمایید.
پهنای باند در تمامی سرورها قابل افزایش می باشد هزینه هر ترابایت پهنای باند اضافه 10 دلار آمریکا به صورت ماهیانه است.
تمامی سرور ها دارای دو عدد IP می باشند و هزینه اضافه کردن هر IP به هر کدام از سرور ها یک دلار آمریکا خواهد بود و محدودیتی در ارائه IP وجود ندارد.
امکان نصب انواع توزیع های مختلف لینوکس به صورت خام بدون کنترل پنل وجود دارد.