شبکه فناوری و اطلاعات وب میزبان

مجموعه وب ميزبان از سال 1383 با هدف فعاليت در زمينه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و در سال 1384 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اينترنت در دنيا، به طور تخصصي فعاليت خود را به اينترنت و وب متمرکز ساخت.
در حال حاظر مهم‌ترين فعاليت‌ها و خدمات اين گروه،  خدمات مرکز داده‌ها همچون ميزباني وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصي و مجازي، طراحي وب سايت ، ارايه‌ي راهکارهاي متنوع براي دسترسي به اينترنت، و ... است.
نگرش مشتري‌مداري حاکم بر فعاليت‌هاي گروه از همان ابتداي راه موجب شده است تا افزايش خوشنودي مشتريان، بهبود کيفيت محصولات و خدمات، نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات نوين، افزايش کارآيي خدمات پشتيباني فني و رقابت سالم و اصولي با رقيبان جزو مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي فعاليت‌هاي شبکه فناوري و اطلاعات وب ميزبان باشد. چه آن که، خدمت‌رساني به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ي فرهنگ استفاده از اينترنت و ديگر ابزارهاي نوين ارتباطي به عنوان شاخصي براي ميزان رشد و توسعه‌ي کشور نيز همواره مورد توجه مديران و کارکنان وب ميزبان بوده است.
تيم وب ميزبان  همواره تمامي تلاش خود را در جهت ارتقاي کيفي سرويسها و رضايت کاربران به کار مي گيرد. سرمايه گذاري وب ميزبان بر روي سخت افزار، نرم افزار و زير ساخت هاي شبکه موجب مي شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاين خود بپردازند و نگراني ديگري نداشته باشند.
شما با انتخاب وب ميزبان به کيفيت، پابداري و امنيت مورد نياز براي تجارت خود دست مي يابيد. از يک سايت شخصي کوچک تا يک سرويس سازماني بسيار بزرگ، ايران هاست راه حلي جامع ، براي نيازهاي شما تهيه ديده است.

شناسه ملی : 10861886330
شماره ثبت : 2288
نوع شخصیت حقوقی : با مسئوليت محدود
تاریخ تاسیس : 1383/8/5
تاریخ تغییر نام به فنآوری و اطلاعات : 1386/01/24
عنوان شخصیت : فناوری واطلاعات وب میزبان
استان ثبتی : مازندران
واحد ثبتی : تنکابن

لینک مشخصات ثبتی در سایت سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور

( http://lpnc.gov.ir/info.php?id=1149037 )